Sheraton Grand Ataşehir, Diverseffect’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Oca 2018
Sheraton Grand Ataşehir, Diverseffect’i Seçti!

Dünya konaklama sektörünün global isimlerinden birisi olan Sheraton Grand Ataşehir, sosyal medya ve dijital pazarlama ajansı olarak Diverseffect’i tercih etti!

Kurulduğu 1937 yılından günümüze dünyanın birçok ülkesinde konaklama sektörüne yön veren Sheraton Hotel zincirinin ülkemizdeki güçlü ayaklarından bir tanesi, Sheraton Grand Ataşehir. Dijital dünyada bir tık daha fazlasını hedefleyen hotel, sosyal medya ve dijital pazarlama ajansı olarak Diverseffect’i tercih etti.

Donanımlı ve alanında tecrübe sahibi ekibiyle Diverseffect; aralarında Garanti Leasing, Memorial, Atlas Global, Tepe İnşaat Carls Jr. ve Zade Vital gibi ülkemizin sayılı markaların bulunduğu birçok markaya dijital platformlarda çözüm ortaklığı yapıyor.

Diverseffect hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Visa, Parmak İziyle Kimlik Doğrulayan Kredi Kartlarını Test Ediyor Yeni Nesil Sosyal Medya Ajanslarından Komünite Dijital, Web Sitesini Güncelledi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.