Samsung’dan Köpek Sahiplenenlere Ücretsiz Elektrik Süpürgesi

Samsung’dan Köpek Sahiplenenlere Ücretsiz Elektrik Süpürgesi

Samsung, barınaklardaki köpekleri tüy döktükleri için sahiplenip sahiplenmemek konusunda kararsız olanların fikrini değiştiren bir kampanya yarattı.

İsrailliler, barınakta yaşayan köpekleri sahiplenmek istiyor fakat %37’si köpeklerin tüy dökmesinden dolayı bu konuda kararsız kalıyor. Samsung ise yeni anti-tangle (süpürgeyle çekilen tüy ve saçların türbine dolanmasını engelliyor) teknolojisini duyurmak için bu kararsızlığı bir fırsata dönüştürerek Leo Burnett Israel’le “Samsung Adoptation package” kampanyasını hazırladı. Let The Animal Live hayvan barınağı ile iş birliği yapıldı ve barınakta sahiplerine kavuşmayı bekleyen köpekler için tanıtıcı videolar çekildi.

Birbirinden sevimli ve oyuncu köpeklerin ikinci bir şansa kavuşmaları ve ömürlük yuvalarında mutlu yaşamaları için bu köpeklerin tüy dökme engelini ortadan kaldırmak ve bunun için de güçlü bir elektrik süpürgesi gerekiyordu. Samsung burada devreye girerek, Tel Aviv’de bir sahiplendirme günü etkinliği düzenledi. Etkinlik büyük ilgi gördü. Köpek sahiplenen İsrailliler, evlerine hem yeni tüylü dostları hem de son teknoloji ürünü Samsung elektrik süpürgesiyle döndü.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pepsi’den Geçmişe Götüren Chatbot IKEA’dan Uyku Getiren Basılı Reklam Kampanyası →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.