Pizza Hut, Pizza Siparişi Veren Spor Ayakkabısını Geliştirdi

Pizza Hut, Pizza Siparişi Veren Spor Ayakkabısını Geliştirdi

Pizza Hut’ın üstündeki butona basınca pizza siparişi veren spor ayakkabısı, ekstra bir butonla geliştirildi.

Geçtiğimiz yıl, pizza siparişi vermeyi kolaylaştıran spor ayakkabı tasarımıyla adından söz ettiren Pizza Hut, bu ayakkabının daha gelişmiş bir versiyonunu hazırladı.

Ayakkabının ilk versiyonu, dil kısmına yerleştirilmiş bir buton yardımıyla pizza siparişi vermeyi sağlıyordu. Pizza Hut Pie Tops 2.0 ise, ayakkabının diğer çiftinde aynı yere yerleştirilen butonla seyredilen yayını durdurabiliyor. Bu sayede, kapıya gelen siparişi almak üzere televizyonun başından ayrılan kişi, izlediği yayının bir anını bile kaçırmıyor ve seyir keyfini sıcacık Pizza Hut pizzayla artırıyor.

NCAA March Madness oyunlarının başlamasına 5 gün kala böyle bir kampanyayla tüketicilerin karşısına çıkan Pizza Hut, oyunların bir anını bile kimsenin kaçırmasını istemiyor ve pizza ile basketbol maçı keyfini iki katına çıkarmak istiyor.

Ayakkabılar gerçekten üretildi ve duraklatma butonu, DVR uyumlu alıcısı olan herkes için işe yarıyor. Kumandadan da yayın durdurulabiliyor fakat spor ayakkabıdaki butona basmak kadar eğlenceli olamaz, değil mi?

Pizza Hut’ın pazarlamadan sorumlu yetkilisi Zipporah Allen ürün hakkında, “Bu yıl Pie Tops II, müşterilerimiz için en iyi teslimat deneyimine odaklandığımızın ve turnuva hayranlarının heyecan dolu bir tek anı bile kaçırmadan pizza açlıklarını giderebileceğinin bir göstergesi. Kimsenin kapıya bakarken oyunu kaçırmasını istemiyoruz” diyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İnsanları Kullandıkları Kötü Şifrelere Göre Eşleştiren Web Sitesi "Kürk Giymektense Çıplak Kalmayı Tercih Ederim" →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.