Mezosfer Medya ve Adventure Creative Güçlerini Birleştiriyor!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Kas 2017
Mezosfer Medya ve Adventure Creative Güçlerini Birleştiriyor!

Adventure Creative ve dijital reklam ajansı Mezosfer Medya güçlerini birleştirdi.

Dijital reklam ve pazarlama konularında müşterilerine özel çözümler sunan Mezosfer Medya ve ve kreatif reklam ajansı Adventure Creative, marka isimlerini koruyarak oluşturdukları bu partnerlik ile ortak ekipler oluşturarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor.

Genç ve dinamik kadrolarını, yaratıcı ve yenilikçi fikirlerini, bilgi birikimi ve teknolojilerini bir araya getiren Mezosfer Medya ve Adventure Creative bu ortaklık ile birlikte müşterilerine özel çözümler sunmaya devam ediyor.

Entegre dijital pazarlama hizmetleri, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, SEO ve prodiksiyon gibi bir çok alanda sundukları yaratıcı ve sürdürülebilir hizmetlerle yeni müşterilerine göz kırpıyorlar.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google, Mobil Alışveriş Paneli Deneyimini Geliştiriyor Facebook, Sayfaların Kapak Görseline Slayt Gösterisi Ekleme Özelliğini Deniyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.