Metro Yolculuğunu Bedavaya Getiren Adidas Ayakkabılar

Metro Yolculuğunu Bedavaya Getiren Adidas Ayakkabılar

Berlin taşımacılık otoritesi BVG, sınırlı sayıda üretilen ve kullanıcılara ücretsiz metro yolculuğu sağlayabilen Adidas ayakkabı çıkardı.

Berlin taşımacılık otoritesi BVG, Adidas Originals’la iş birliğine giderek, metro kullanan yolcuların bu ayakkabıyı giydikleri zaman yolculuklarını ücretsiz yapabileceği bir spor ayakkabı hazırladı. Sınırlı sayıda üretilen ayakkabıların dış tasarımı BVG’nin koltuklarına benziyor. Yıllık ücretsiz ulaşım sağlayan bileti ise ayakkabının dil kısmına yerleştirilmiş.

Bu ayakkabıya sahip ve giyen herkes 16 Ocak’tan, 31 Ocak 2018’e kadar BVG araçlarıyla A-B bölgesinde ücretsiz seyahat edebilecek. Yalnızca 500 çift üretilen spor ayakkabılar, Berlin’deki Adidas Originals mağazalarında Overkill‘de, 180 euro fiyat etiketiyle satılıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bitcoin’le Menü Satan İlk Fast Food Restoranı KFC Oldu Türkiye Petrolleri’nin Sosyal Medya ve SEM Ajansı Destex Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.