LG, V30 İle Hayatın Gerçeklerini Yansıtıyor

LG, V30 İle Hayatın Gerçeklerini Yansıtıyor

LG’nin yeni akıllı telefonu V30 için hazırladığı kampanyada, sahte mutluluk pozlarından ziyade gerçek anları yansıtan fotoğrafları öne çıkarıyor.

LG’nin dijital ajans Huge ile birlikte hazırladığı “This Is Real” (Bu, Gerçek) ismini taşıyan kampanyası, hayatın sosyal medyada paylaşılan ve yalnızca mutlu anları yansıtan pozlardan çok daha fazlası olduğunu vurguluyor. Reklam filmi boyunca, kendi kimliklerini gizlemekten çekinmeyen, iyisiyle kötüsüyle kendilerini ve başlarına gelenleri kabullenmiş, kendilerini oldukları gibi gösteren insanlar yer alıyor.

Filmdeki en dikkat çekici karakterler arasında; düğün gününde yağmur altında kalmış ve ıslanmaktan hiç de pişmanlık duymamış bir gelin, duyma engelli olmasına rağmen dans etmekten hiç vazgeçmiş bir dansçı, peruğunu rahatlıkla başından çıkararak poz verebilen kanser hastası bir kadın, yaptığı harika pastaların yanında fırından çıkan dumanların mutfağı doldurduğu anları da fotoğraflayabilen bir aşçı ve burlesque dansçısı bir erkek yer alıyor.

Burlesque dansçısı Marcus, “Bana göre gerçek olmak, gardını düşürmek, insanların seni görmesine izin vermek, yalnızca parıldamak ve renkli olmak anlamına geliyor” diyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TAMBU İçin “Tam Bu” Dedirten Web Sitesi Harry Potter’ın Artırılmış Gerçeklik Oyunu 2018’de Oyuncularla Buluşacak →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.