Sr. Fullstack Developer

Sr. Fullstack Developer

Kroppa

Kroppa, teknoloji ekibine Sr. Fullstack Developer arıyor!

Kroppa Kimdir?

Kroppa; Vodafone, Kamil Koç, Netflix, Beko, Nako, Vakıf Emeklilik, Hayat Su, ETStur gibi sektörün önde gelen markalarına dijital dünyada yol gösteriyor birlikte katma değerli projelere imza atıyor. Kroppa kendine özgü ajans kültürü ile “farklı düşünenler için bir çatı” olma misyonu taşıyarak, her geçen gün biraz daha büyüyor, biraz daha gelişiyor.

Biz Kroppa’yı var edenler, Kroppa çatısı altında yeşeren fikirlerin, ürünlerin ve hikayelerin hayatımızı anlamlı kılacağına ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağına inanıyoruz.

Biz “Kroppalılar”, entelektüel birikimimizi özgürce paylaşırsak ve emek ile işleyerek doğru işler yapmayı başarırsak insanların ve kurumların hayatlarında kalıcı bir iz bırakacağımıza inanırız. Fikrin ve emeğin birlikteliğinden doğan bu iş yapabilme kapasitesine “marifet” denir.

Kroppa çatısı altında bizimle mücadele edecek marifetli takım arkadaşları arıyoruz.

İşe Bakışımız

Biz, doğru insanların doğru işler yapması için varız. Birlikte güçlüyüz. Birbirimiz ile varız. Birlikteliğimizin yarattığı güce Kroppa deriz.

Farklılıklara, farklı fikirlere inanırız. Farklılığı bir zenginlik olarak görürüz. Farklı özellikteki insanları bir araya getirerek güçlü bir takım oluştururuz.

Kroppalılar lider ruhludur. Vasatlıkla mücadele ederler. Takım oyununa inanır, emek verene destek olur ve yol gösterirler. Kroppa doğru iş için özveri ile çalışan Kroppalılara ev sahipliği yapar.

Kroppa akademidir. Öğretir, eğitir ve geliştirir. Ortak hedefler doğrultusunda bireysel başarıya inanır. Başarıyı ödüllendirir.

İnisiyatif verir. Hata yapma özgürlüğü sunar. Yanlış yapmaktan korkup yerinde saymak yerine, hata yaparak öğrenmeye inanır.

Uzmanlığa ve zekaya saygı duyar. Otonomiye inanır. Gücünü bu tavrından alır.

Ne Sunuyoruz?

Kroppa olarak emeğe ve fikre değer veriyoruz. Ücret skalamızı sektör ile aynı seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bu noktada sektör maaş verileri ile ilgili yapılan çalışmaları takip ediyoruz. Tecrübe, özveri, takım oyuncusu olma ve benzeri farklı kriterleri bir artı olarak maaş politikamızda değerlendiriyoruz.

Yemek konusunda Setcard ile çalışıyoruz. Aylık 450 TL eşit olarak tüm çalışanlarımıza ödenmekte. Ofisimizin çevresinde bolca restorant ve kafe var. Ofise sipariş vermek de benzer şekilde kolay.

Yol konusunda bir ödememiz ne yazık ki bulunmuyor. Ofisimiz Kozyatağı’nda. Metro ve otobüs ulaşımına yakın. Kapalı otopark ne yazık ki sadece şirket araçları ile sınırlı. Ancak park yeri bulmak genel olarak bir sıkıntı oluşturmuyor.

Mesai konusuna bakışımız “iş varsa biz varız”. Haftasonu sabit bir mesaimiz yok ancak eğer iş var ise birlikte çalışmayı bekliyoruz. Mesai saatlerimiz resmi olarak 9:00-18:00 olarak belirlense de odağımız da hep iş var. Bu sebeple geç çıktığımız durumlar, geç geldiğimiz durumlar, hiç çıkmadığımız durumlar da oluyor. Mesaiye bakışımız bu konuda net: “İş varsa biz varız”

1 yıl birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız mevcut sigortalarına ek olarak özel sağlık sigortası ile korunuyorlar. Bu süreyi azaltmak için çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Eğitim konusu bizim için en önemli yan haklardan birisi. Mesleki herhangi bir konuda kendinizi geliştirmek isterseniz Kroppa eğitim bedelinin %50 sini karşılar. Mesleki eğitimler dışında da dil eğitimleri konusunda Kroppa destek sunar.

Her yıl yaz başında tüm arkadaşlarımız 4 günlük Kroppa Long Weekend ile yaza Bodrum/Çeşme/Antalya’da merhaba derler. Kroppalılar yıl içerisinde farklı etkinliklerde bir araya gelirler.

Kristal Elma, Brandweek, Cannes Lions vb etkinliklere liderlik ve performansları ile kendini gösteren arkadaşlarımız katılabilirler. Benzer etkinlikler konusunda %50 Kroppa desteği alabilirler.

Fullstack Developer arkadaşımızdan beklentimiz

Marifetli arkadaşımızdan beklentimiz, Python, PHP ve benzeri dillerle uğraşmış olması, yapay zeka algoritmalarına kafa yormuş ve farklı teknolojileri hibrid olarak kullanmış olması. Kullanıcı Kroppa’nın teknoloji mutfağından çıkan, kullanıcı deneyimi yüksek projelerin kullanıcı akışları ve teknolojik süreçlerinde katkı sağlayabilmesini ve kullanıcı odaklı algoritmalar geliştirmesini bekliyoruz.

Kroppa olarak müşterilerimiz için dijital deneyimler, websiteleri, mobil uygulamalar üretiyoruz. Marifetli arkadaşımızdan beklentimiz mesleki gelişime açık olması ve dijital deneyim geliştirmemizde, diğer takım arkadaşlarıyla birlikte sorumluluk alması da olmaz ise olmazımız.

Aradığımız Özellikler

– En az 5 yıl tecrüben varsa
– PHP, Phython, NodeJS ve benzeri dillerle çalıştıysan
– Yapay zeka algoritmalarına meraklıysan
– Problemler karşısında analitik düşünüp çözüm getirebiliyorsan
– GIT ile çalışıyorsan
– Temiz kod yazma ve kod dokümantasyonu alışkanlığın varsa
– İyi İngilizce bilgisine sahipsen


Marifetini Kroppa’da göstermek için
gel@kroppa.com


KROPPAKROPPA

Sahrayıcedit Mah. Aslan Kaptan Çıkmazı No:1 D:4 Ata Palas Kadıköy, İstanbul
Tel: 0 216 580 9696 | info@kroppa.com
kroppa.com

360 dijital hizmet veren, performans odaklı iş ortağınız Kroppa, işinin merkezine ölçülebilir dijital mecraları alır. Müşterinin hedefini ölçülebilir metriklere dönüştürür. Bu metriklere uygun datayı toplar, işler ve içgörü çıkartır. Bu doğrultuda hedefler belirler ve erişmek için dijital teknolojileri etkin şekilde kullanır. Sonuçları analiz eder ve süreçleri optimize eder. Kendi ARGE ekibi ile dijital deneyimler ve reklam teknolojileri geliştirir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)