İzleyebileceğiniz En Romantik Tuvalet Reklamı

İzleyebileceğiniz En Romantik Tuvalet Reklamı

Kohler’in akıllı ev sistemlerini sergilediği reklam filmi, konforun ve kolaylığın üst düzeyde yaşandığı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Arkada bir piyano sesi duyuluyor… Belki daha önce olmadığı kadar mutlu yüzler görüyoruz… Ekranda “Günlük anlarınızı daha anlamlı hale getirmek için gücünüz olduğunu hayal edin” yazıyor. Peki bunun sırrı nedir?

Sesle ve el hareketleriyle kontrol edebilen akıllı bir ayna, duş, küvet, lavabo ve klozet… Kohler, akıllı ev “Konnect” serisiyle yalnızca hayatı daha iyi hale getireceğini iddia etmiyor, bu anları adeta izleyiciye yaşatıyor.

İki kadın, Amazon Alexa’ya bağlanabilen bir aynanın karşısında makyaj yapıyor, arkalarından yaklaşan anneleri, tek bir ses komutuyla LED lambaları %100 parlaklığa getiriyor.

Bir adam, duştaki hiçbir şeye dokunmadan istediği sıcaklıktaki ve hızdaki suyun altında duş almanın tadını çıkarıyor; gecenin 3’ünde bebeğinin karnını doyurmak için uyanan baba, mutfak lavabosuna, biberona ne kadar su doldurması gerektiğini söylüyor. Köpük dolu bir küvetin içindeki kadın, bir dokunuşla banyodaki ışık seviyesini ayarlayabiliyor. Akıllı klozet ise ses komutuyla hem ısı yayabiliyor hem de istenilen seviyede aydınlatılabiliyor…

Bunların hepsi, bilim-kurgu filmlerindeki sahneleri andırsa da, Kohler, ses komutuyla kontrol edilebilen Verdera aynayla CES 2018 İnovasyon Ödülleri Onur Listesi‘nde yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Swatches: Mobil Renk Seçme Uygulaması Tinder Birlikteliğin Nasıl İcat Edildiğini Anlatıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.