Hediye Kuponu Yerine Geçen 2.000 Parçalık Yap-boz

Hediye Kuponu Yerine Geçen 2.000 Parçalık Yap-boz

Süt ürünleri üreticisi Mainland, müşterilerin ücretsiz 20 kg peynir kazanabilmesi için onlara 2.000 parçalık yap-bozlar verdi.

Colenso BBDO ile iş birliği yapan Yeni Zellandalı süt ürünleri markası Mainland, müşterilerine indirim kuponu yerine 2.000 parçalık yap-bozlar dağıttı.

2017 yılının sonunda indirim kuponu kazanmak için markaya başvuran müşteriler, ürünleri satın alırken indirim sağlayan kuponlar yerine 3 farklı setten oluşan yap-bozlarını teslim aldı. 20 kg ücretsiz peynir kazanmak isteyenlerin tek yapması gereken ise 2.000 parçayı bir araya getirmekti.

Markanın sloganı ‘Good things take time’a (İyi şeyler zaman alır) da uyan ve hem basit hem de dahice olan kupon kampanyası, Mainland’in DNA’sıyla birebir örtüşüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yükselen Sosyal Medya Platformu Vero Nedir? Audi RS5 Coupe’nin Ölüyü Bile Dirilten Sesi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.