IKEA’dan Gebelik Testi Gibi Beşik İndirimi

IKEA’dan Gebelik Testi Gibi Beşik İndirimi

IKEA, hamile kadınların, idrarlarını damlatarak indirimli beşik satın alabildiği bir dergi reklamı hazırladı.

IKEA’nın yeni dergi reklamı, hamile kadınların indirimli beşik almasını, gebelik testi yaklaşımıyla sağlıyor. Åkestam Holst iş birliğiyle hazırlanan “Pee Ad” adındaki ilginç basılı reklamda bir indirim kuponu yer alıyor. Kupondaki indirimi alabilmek için bebek bekleyen kadınların, gebelik testinde olduğu gibi bir uygulama yapmaları gerekiyor.

Hamile kadınlar, kendi idrarlarından birkaç damlayı dergide işaretlenen alana damlattıktan sonra ne kadar indirim kazandıklarını görebiliyor ve IKEA’nın Sundvik beşiğine indirimli sahip olabiliyor. Çocuk bakmanın ve büyütmenin ne kadar masraflı olduğunun farkında olan IKEA, bu uygulamayla, bebeklerini kucaklarına almayı heyecanla bekleyen kadınları maddi anlamda bir parça rahatlamış oluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Güzel Olduğu Söylenince Mutlu Olan Yüzler Sosyal İçiciliği Düzene Sokan Chatbot →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.