Fuarcılık Dünyasının Dev İsmi Diverseffect İle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Şub 2018
Fuarcılık Dünyasının Dev İsmi Diverseffect İle Anlaştı!

1981 yılından bu yana fuarcılık alanında global alanda çalışmalara imza atan Hannover Messe, iletişim çalışmalarını Diverseffect’e emanet etti.

Hannover Messe, 1981 yılında Deutsche Messe AG’nin öncü şirketi olan ve Almanya’nın Hannover ve Bremen kentlerinde yerleşik, FACHAUS-STELLUNGEN HECKMANN GmbH’yı devralmasıyla faaliyet alanına girdi. ABD, Singapur, Türkiye, Hong Kong, Shanghai ve Sao Paulo gibi birçok lokasyonda fuarcılık hizmeti veren şirket, iletişim çalışmaları alanında Diverseffect Reklam Ajansıyla anlaştı.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, donanımlı ve alanında tecrübe sahibi ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri veremeye devam ediyor.

Diverseffect hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 157 Yeni Emoji Geliyor! Çin Polisi, Yüz Tanıyabilen Güneş Gözlükleri Kullanmaya Başladı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.