Frida Kahlo Bugün Hayatta Olsaydı Braun Yüz Epilatörü Kullanır mıydı?

Frida Kahlo Bugün Hayatta Olsaydı Braun Yüz Epilatörü Kullanır mıydı?

Eğer Meksikalı ressam Frida Kahlo hala hayatta olsaydı, belki de yüz epilatörünü kaşlarının hoş görünmesi için kullanabilirdi. 

İsrail’de bulunan ACC Grannot College’da öğrencilik hayatını sürdüren Shani Ovadia’nın Braun’un yüzdeki tüyleri kolayca almak için geliştirdiği epilasyon aleti için hazırladığı basılı reklam kampanyasında, feminist ikon Frida Kahlo’nun bir anlamda imzası haline gelmiş kalın kaşları alınmış şekilde görünüyor. Bu eğlenceli kampanya “If only Frida knew” (Eğer Frida bilseydi) söylemini taşıyor. Olumlu olduğu kadar olumsuz tepkiler de alan kampanya hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Braun-Frida-Kahlo-1 Braun-Frida-Kahlo-2-basılı-kampanya Braun-Frida-Kahlo-basılı-kampanya

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ford’dan Arabistanlı Kadınların Otomobil Kullanma İznine Dikiz Aynalı Gönderme Happy Digital’den Türkiye’nin İlk AR Uygulaması! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.