Fellas Super Foods’un Yeni Web Sitesi Taximpro İmzasıyla Yayında!

Projeler, Web siteleri 27 Tem 2017
Fellas Super Foods’un Yeni Web Sitesi Taximpro İmzasıyla Yayında!

Sağlıklı atıştırmalık kapsamında Kuru Et ve Protein Bar üretimi ile 2015’de piyasaya hızlı bir giriş yapan Fellas Super Foods web sitesi, kreatif tasarımlar, konsept geliştirme, ürün-imaj fotoğrafları, sosyal medya yönetimi ve SEO & AdWords yönetimi gibi A’dan Z’ye tüm işlerini Taximpro Creative Media ile yürütüyor.

Öncelikle kullanıcı trendlerini ve yeni teknolojiyi esas alarak tasarlanan ve 5 farklı ekran ölçüsüne göre responsive kurgulanan www.fellasfoods.com.tr kullanıcılarına şık, iştah açısı ve sağlıklı gıdaları bir tıkla alma şansı sağlıyor. Fellas’ın eşsiz ürünlerine sahip olmak için web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

fellas

Taximpro’nun, Fellas için yaptığı tüm çalışmaları görmek ve detaylı incelemek için ise www.taximpro.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Astaş Teknoloji’nin Sitesi Yenilendi! Tariş Zeytinyağı’nın Yeni Web Sitesi Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.