Facebook Messenger, Pazarlamacılar İçin Yeni Bir Web Sitesi Açtı

Projeler, Web siteleri 09 Şub 2018
Facebook Messenger, Pazarlamacılar İçin Yeni Bir Web Sitesi Açtı

Facebook, Messenger platformunun avantajlarından yararlanmak isteyen işletmelere ve geliştiricilere özel bir web sitesi açtı.

Facebook’un işletme ve geliştiricilere özel web sitesi, Messenger hakkında öğrenmek istenilen sorulara ve ihtiyaçlara yanıt veriyor. Facebook tarafından Messenger hakkında paylaşılan tüm kaynakları yeniden gruplayan web sitesi, işletmeler için Messenger kullanmaya başlaması ve pazarlama hedeflerine ulaşabilmesi için yardım ediyor.

Platformun duyurusu, Messenger Business’tan sorumlu başkan Stefanos Loukakos tarafından yapıldı. Şirketler, yeni web sitesiyle birlikte Messenger’ın işletmeleri büyütmeye odaklı güncellemelerinden, en son araç ve özelliklerinden haberdar edilecek.

Yeni Messenger Platformunun kullanıcılara sağladıkları:

  • Messenger’da varlık oluşturmak için en iyi temel gereklilikler, hedefe ulaşmak için organik konuşmalar ve yol haritası oluşturma
  • Doğru reklam çözümünü bulmak ve insanların işletmenizi keşfetmesine yardımcı olmak için hazırlanan rehberler
  • Messenger’la başarıya ulaşan marka ve işletmelerin başarı hikayeleri ve bu başarıya nasıl ulaştıkları
  • Messenger’a gelen son güncellemeleri ve duyuruları gösteren bir basın odası
  • Eğitici içeriklere ve harika deneyimlerin nasıl bir geliştirildiğine odaklanan bir geliştiriciler bölümü. Hem sohbet hem de bot tasarımı konusundaki en iyi uygulamalar, özel uygulama öğreticileri, temel kullanım kılavuzu ve daha fazlası.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← iPhone X’in Hiç Görünmediği Duygusal, iPhone X Reklam Filmi David Beckham, Sıtmayı Durdurmaya Çağırıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.