eOfis Analytics Meetup | SEO Strateji

eOfis Analytics Meetup | SEO Strateji

Analytics Akademi tarafından on birincisi düzenlenecek olan Analytics Meetup “SEO Strateji” etkinliğine davetlisiniz.

Analytics Akademi tarafından 22 Şubat 2018 Perşembe günü düzenlenecek olan eOfis Analytics MeetUp | SEO Strateji etkinliği SEO profesyonellerini ve dijital pazarlama uzmanlarını bir araya getiriyor.

Dijital pazarlama kanallarının en önemlilerinden biri olan organik kanallar ile sitenize ücretsiz trafik çekebilir, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Organik kanallarda başarının sırrı ise SEO’dan geçmektedir. Doğru strateji, detaylı anahtar kelime araştırması ve düzenli çalışmalar üreterek başarılı olmak sizin elinizde.

Rakipleriniz SEO durumları, optimizasyon kuralları, anahtar kelime seçimi, SEO araçlarının kullanımı, yeni teknikler ve analizler SEO stratejilerinin belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. eOfis Analytics Meetup|“SEO Strateji” etkinliği ile SEO uzmanlarını ve dijital pazarlama uzmanlarını bir araya getirerek en doğru stratejilerin belirlenmesi konusunda önemli noktalar masaya yatırılacak.

eOfis Analytics MeetUp | “SEO Strateji” etkinliğinde “Bir SEO Uzmanının Çalışma Ajandası” konusu ile Zingat firmasından Behlül Göktepe ve “Yeni Yöntemlerle Kelime Araştırması” konusunda Gittigidiyor firmasından Ümit Yılmaz konuşmacı olarak yer alacak. Ücretsiz olarak düzenlenen ve sınırlı sayıda katılımcıya açık olarak gerçekleştirilecek olan eOfis Analytics MeetUp etkinliğine katılımınızı bekliyoruz.

Tarih: 22 Şubat 2018 Perşembe
Saat: 18:30 – 21:30
Etkinlik Yeri: Kworks Girişimcilik Araştırma Merkezi
Etkinlik Adresi: 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Golden Plaza, 34360 Şişli/İstanbul

Kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← UXAlive 5. Büyük Konferansı İçin 3-4 Mayıs'ta Bir Kez Daha Kapılarını Açıyor Domain Sektörünün Profesyonelleri Hosting Meetup Domain Etkinliği’nde Buluşuyor! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.