Başhan Bakliyat’ın Tam Hizmet Ajansı Diverseffect Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 11 Haz 2018
Başhan Bakliyat’ın Tam Hizmet Ajansı Diverseffect Oldu

Türkiye’nin en büyük bakliyat şirketi Başhan Bakliyat, başta dijital olmak üzere tüm iletişim çalışmalarını yürütmek üzere tam hizmet ajansı olarak Diverseffect’i seçti.

“Dünya Topraklarından, Dünya Mutfaklarına” sloganıyla dünyanın en değerli bakliyat mahsüllerini Mersin ve Gönen’deki fabrikalarında işleyerek dünyanın 80 ülke ve coğrafyasına ihraç eden Başhan Bakliyat, iletişim çalışmalarını yürütmek üzere Diverseffect’i tercih etti. Diverseffect, başta dijital olmak üzere Başhan Bakliyat’ın tüm ATL, BTL ve dijital işlerinde tecrübeli ve dinamik kadrosuyla çalışmalarına başladı.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, donanımlı ve alanında tecrübeli ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Foriba’ya Yeni Dijital Ajans Facebook’a 3B Fotoğraf Paylaşım Özelliği Geliyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.